Hakkımızda

Kim Olduğumuz Hakkımızda daha fazla bilgi

Freelance Web Tasarım Ve Geliştirici

Merhaba ben Ümit K. Küçük-orta ölçekli işletmelerin, ihtiyaçlarına göre uyarlanmış online sistemlerle çevrimiçi dünyada etki yaratmasına yardımcı oluyorum.

Web Tasarım

Güncel web tasarım trendlerini göz önünde bulundurarak profesyonel bir ekiple özgün, amaca uygun ve kreatif web tasarımlar yapıyoruz.

Web Programlama

En yeni web teknolojisi olan HTML5/CSS3 dilleriyle W3C standartlarında ve tüm güncel web tarayıcılarına uygun "cross browser" kodlama yapıyorum.

Responsive Web Tasarım?

Android/IOS mobil cihazlara uygun olarak farklı ekran boyutlarında sorunsuz çalışabilen "fully responsive" siteler kodluyorum.

Web Site Bakım Onarım

Mevcut web sitelerinize; yeni içerik girişi, içerik düzenleme ve yazılımsal güncelleme hizmeti veriyorum.

Google Adwords

Yerel ölçekli Google Adwords reklamları ile ürün ve hizmetlerinizi daha hızlı ve daha kolay satabilmenizi sağlıyorum.

SEO Optimizasyonu

Web sitenizi SEO kurallarına uygun hale getirip, profesyonel SEO çalışmaları yaparak web sitenizi Google'da ilk sıralara taşıyorum.

Web Site Bakım Onarım

Freelance Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarım ihtiyaçlarınız için etkileyici ve güçlü freelance web tasarım çözümleri

Günümüz trendlerinde en güncel teknolojilerle donatılmış güçlü kod yapısı ve etkileyici tasarıma sahip web sitesine mi ihtiyacınız var? Artık doğru yerdesiniz! Freelance web tasarım ile ekonomik ve avantajlı koşullarda Kurumsal Web Sitesi sahibi olmak için hemen proje talep formunu doldurunuz.

 

Güçlü Kod Yapısı

Tasarımın önemli olduğu kadar bu tasarımın hataya geçmesini sağlayan kodlarında önemi oldukça büyüktür bu nedenle her zaman güncel teknolojilerde en iyi kodlama sistemi kullanılır.

İçerik Yönetim hizmeti

Artık web sitenizi yönetmek için kod bilginizin olmasına gerek yok, kullanımı oldukça kolay yönetim paneli sayesinde içeriklerinizi oldukça pratik ve hızlı şekilde yönetebilirsiniz.

Güncel Teknolojiler

Teknolojiyi seviyoruz hep bizimle olsun :) Teknolojiyi yakından takip ederek günümüz koşullarına uygun modern web siteleri üretmek yaptığımız işin kalitesini de ortaya koymaktadır.

Özgün Tasarım

Kurumsal firmalar için en önemli unsur web sitelerinin internet ortamında firmalarının kurumsal yüzünü en iyi şekilde yansıtabilmeleridir. Bu nedenle her firmaya özel olarak tasarım hazırlanır.