Gizlilik Politikası

Kişisel Bilgilerinizi nasıl kullandığımız ve sakladığımız hakkında bilgi edinin.

Verilerinizi nasıl kullanıyoruz?

müşterilerimize ve site ziyaretçileri gizlilik ve haklarını korumak için bir çaba, ne bilgi biz ziyaretçilerin toplamak ve ne topladığımız biz bilgilerle yapmak açıklayan bir gizlilik politikasını oluşturduk.

Bu gizlilik politikası biz korumak ve bu web sitesinde (her biri bir "kullanıcı") kullanıcılarından toplanan bilgiler açığa toplama, kullanma şeklini yönetir.

Gizlilik

Kullanıcıların gizliliği bizim için çok önemlidir. biz bize güvenerek bilgi kullanıcılarını korumayı taahhüt edilmektedir.

Veri Toplama

Biz sipariş ürünleri ve hizmetleri için çevrimiçi formları aracılığıyla kullanıcıların kişisel kimlik bilgilerini toplamak.

Kullanıcıların web sitesinin sayfaları veya kullanıcılar kaynaklandığı etki tarafından alınan bireysel görüntüleme sayısını takip ederek, örneğin, web sitemizi nasıl kullandığınız hakkında toplamak bilgiler de biz müşterilerimiz ve kullanıcıların web sitemizi nasıl kullandıklarını izlemek için "cookies" kullanmaktayız.

Veri Kullanımı

Biz ürün ve hizmetleri bize ve güvenilir kuruluşları tarafından sunulan, bağımsız yükleniciler ve iş ortakları ile ilgili iletişim kullanıcılarına web sitesi aracılığıyla toplanan kişisel bilgileri kullanabilir ve başka türlü bizi ve Bağlı işletmeler, bağımsız yükleniciler ve iş ortakları ile kullanıcı deneyimini geliştirmek için .

Hiçbir zaman kullanıcıların bizim veritabanı hiç pazarlama veya posta listeleri amacıyla herhangi varlığa satılacak. Bizim iyi niyetli takdirine biz ilgili yasalarına göre bunu yapmak zorunda zaman, biz üçüncü şahıslara topladığımız bilgileri ifşa edeceği dışında kişisel bilgiler, sizin izniniz olmadan başka türlü iş ortaklarımız transfer satılamaz ve olmayacaktır.