WordPress Destek Hizmeti

Profesyonel WordPress Destek Danışmanı

Kişisel Blogunuz yada Firmanız için Desteğe mi? İhtiyaç duyuyor sunuz?

WordPress bakım hizmeti ile zamandan tasarruf ederek; haftalık yedekleme, güncelleme ve kodlama hatalarının giderilmesi işlemlerini tarafımıza bırakabilirsiniz.

Tek Seferlik Destek

33

1 Saat Destek Süresi

Destek Paketi Satın Al
 • Hosting & sunucu taşıma işlemleri
 • Wordpress kurulum işlemleri
 • Tema kurulum işlemleri
 • Eklenti kurulum işlemleri
 • Domain değişikliği işlemleri
 • Kurumsal mail kurulum işlemleri
 • Tek Seferlik Yedekleme İşlemleri

Pro Danışman

374

Web Sitenizi Aylık Korumaya Alın

Destek Paketi Satın Al
 • 2 haftada bir genel kontrol
 • Eklentiler & temaların güncelleme yapılması
 • Eklentiler & temaların sorunların çözümü
 • Gerektiğinde taşıma & host değişikliği
 • SEO & kalite açısından içerik kontrolleri
 • Google Analytics istatistik takipleri
 • 2 haftada bir genel raporlama
 • 2 haftada bir Yedekleme
 • Havale/EFT %7 İndirim Kodu: H5ITS56Q0R

Genel Danışman

214

Web Sitenizi Aylık Korumaya Alın

Destek Paketi Satın Al
 • Ayda bir genel kontrol
 • Eklentiler & temaların güncelleme yapılması
 • Eklentiler & temaların sorunların çözümü
 • Gerektiğinde taşıma & host değişikliği
 • SEO & kalite açısından içerik kontrolleri
 • Google Analytics istatistik takipleri
 • Ayda bir genel raporlama
 • Ayda bir Yedekleme
 • Havale/EFT %7 İndirim Kodu: H5ITS56Q0R

Wordpress Danışmanlık Paketlerimiz İle Web Siteleriniz Hep Önde !

WordPress Danışman Hizmetleri

İhtiyacınıza göre size özel firmanızın kurumsal kimliğini en iyi şekilde gösteren wordpress tasarım yapıyoruz. Ya da bütçenize göre ve yahut zevkinize göre themeforest gibi tema satılan sitelerden beğendiğiniz tasarımı size uygun hale getirip beğendiğiniz örnek temanın tüm özelliklerini maksimum seviyede kullanmanıza yardımcı oluyoruz.

 

WordPress Yazılım Danışman Hizmeti

WordPress salt sistemi ile hayalinizdeki projeyi yapmak biraz zor gelebilir. Bu durumda özel yazılımlar ile sitenizde ne yapmak istiyorsanız onu yapıyoruz. Bu bir firma rehberide olabilir, kurumsal sitede olabilir. Ne olursa olsun wordpress yazılım hizmetleri ile hayaliniz gerçek olsun.

 

WordPress Tema Danışman Hizmeti

Web tasarım/programlama ve İnternet reklamı alanların da eğitim almış; birçok firmaya ve bireylere bu alanlarda danışmanlık yapmaktayım. Birçok sektöre özel web projeleri geliştirdim. Sizin için wordpress temanızı html, css, js kodlarını düzenleyebiliriz.

 

WordPress Web Danışmanlığı

WordPress uzmanı olarak site kurulumu, tema özelleştirme ve özel tasarım veya hali hazırdaki WordPress siteniz ile ilgili tüm sorunlarınız ve ihtiyaçlarınıza yönelik uzman desteği alın. Sorunsuz, hızlı, güvenli ve profesyonel destek için bana özel mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz.

 

Hız Optimizasyonları

WordPress çekirdek fonksiyonları, tema kaynaklı ekstra fonksiyonlar ve eklentiler sitenizin açılma hızını düşürebilir. Bu durum ise her açıdan olumsuz sonuçlar doğurur. WordPress hızlandırma için iyileştirme çalışmalarım ile hız sorunlarınızı ortadan kaldırabiliriz.

 

Güvenlik Danışman Hizmeti

Açık kaynak kodlu olması nedeniyle uluslararası geliştiriciler tarafından da sürekli desteklenen WordPress CMS’nin yüksek kullanım oranı, kötü niyetliler tarafından hedef haline gelmesine sebep olmaktadır. WordPress sitenizin en üst düzeyde güvenlik yapılandırmalarıyla korunmasını sağlıyoruz.

 

WordPress Hizmeti WordPress İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Destek Hizmeti Sunuyoruz

Web sitenize hak ettiği değeri verin ve büyümenizin hak ettiği planı seçin.

Mükemmel Seo Danışmanı

Web sitenizi arama motoru sonuçları sayfasında yüksek sıralamaya alın.

Profesyonel Kurulum Danışmanı

Profesyonelce hazırlanan slaytlar, bannerlar. Uzmanlarca girilen içerikler.

WordPress Güncelleme Hizmeti

Çekirdek ve eklentilere yönelik düzenli güncellemeler.

Profesyonel Destek Danışmanı

Standartların üzerinde 7 / 24 destek sistemi

WordPress Destek Danışmanı Sıkça Sorulan Sorular


Yardımına bilinçli bir karar, bu sayfada listelenen ürün ve hizmetlerimizle ilgili en sık sorulan soruların bir listesini derledik olun. Sorunuzun cevabını bulmak veya bu

konuda daha fazla bilgi istiyorsanız, herhangi bir zamanda bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin ve olamazsa size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bize Soru Sormaktan Çekinmeyiniz
Malesef SEO & kalite açısından içerik kontrolleri sekmesi sadece içerik girişleriniz kontrol edilmektedir.İçerik giriş hizmetleri için wordpress İçerik Seo Paketlerini incelemeniz gerekmektedir.
İnternet üzerinde yer alan her dört sitenin bir tanesinin wordpress altyapısı kullanılıyor olması elbette tesadüf değil. Farklı ülke ve coğrafyalarda, Wordpress'i geliştiren yazılımcıların, tema geliştiricilerinin olması worpdressin bu kadar çok kullanılmasındaki en büyük etkendir. İçerik yönetim sisteminin, google arama sonuçlarıyla uyumlu halde çalışması seo, yani arama motoru optimizasyonu denince akla ilk wordpressin gelmesini sağladı. Şundan emin olun ki seo kelimesini duyan-bilen herkes, "wordpress" kelimesini de mutlaka duymuştur. Ülkemizde son yıllarda daha fazla kullanılmakta olan wordpress altyapısı, yurtdışında, özellikle Amerika'da dünyaca ünlü sanatçılar, sporcular, dev markalarca kullanılmakta. Yeryüzündeki en hızlı adam Hüseyin Bolt, Walt Disney, Adobe, Snoop Dogg, Sony, Microsoft, Katy Perry, Toyota  wordpress altyapısını kullananlardan sadece birkaçı...
Açık kaynak kodlu, geliştirilebilir bir altyapı olan wordpress tabiki ücretsiz. WordPress Resmi adresinden siz de wordpress içerik yönetim sisteminin ücretsiz versiyonunu indirebilir, kullanabilirsiniz. Şuan bizim satışa sunduğumuz web tescil temaların tümü ücretli olup, dönüşüm odaklı optimize edilmiş, mobil için özelleştirilmiş şablonlardır. Eğer sizin de wordpress ile harika web siteler oluşturacak teknik bilginiz, profesyonel slayt ve bannerlar üretebilen tasarımcılarınız, reklam dönüşümleri en iyi şekilde optimize edebilecek dijital pazarlama uzmanlarınız varsa bunların tümünü kendiniz de yapabilirsiniz. 
Elbette, wordpress altyapılı hazırlanan şablonlarımızı kendi sunucunuzda barındırabilirsiniz. web tescil sunucularımızda barındırdığımız web siteleri için tüm güvenlik hizmetleri web tescil tarafımızca sağlanır. Kullanıcı kaynaklı sorunlarda, soruna bağlı olarak destek hizmeti ücretli veya ücretsiz olabilir. Kendi sunucunuzda barındırdığınızda destek hizmeti ücretli olarak verilir ve site ile ilgili tüm güvenlik, sorumluluk size aittir. Kısacası wordpress hazır site şablonunu siz barındırıyorsanız tüm sorumluluk sizde olacaktır.
Evet yönetim paneli üzerinden içerik olarak güncelleme yapabilirsiniz. Wordpresse ne kadar hakim olduğunuz, yönetim konusunda da ne kadar rahat olacağınızı gösterir. Şablonlar ve sistem oturtulduktan sonra web sitenizde blog yazmak dışında güncelleme ihtiyacı duymayacaksınız.
Kendi sunucunuzda barındırdığınız web siteleri için teknik destek 1 aydır. Tüm sorularınız, Destek Merkezi üzerinden yanıtlanmaktadır. webtescil.net sunucularında barındırılan web siteleri için teknik destek 12 aydır. Teknik destek sistemi, takıldığınız soruların cevaplanması için kullanılır. Yeni özellik ekleme, yeni şablon oluşturma, veri girişi limitini aşan içerikler vb. ekstra işlemler ek ücrete tabidir ve iş başı ücretlendirme yapılmaktadır. webtescil.net güvenlik veya sistemsel açığına sebep olacak eklenti ve güncellemeleri yapmama hakkına sahiptir. Kullanıcı adı ve şifreye sahip olduktan sonra tüm sorumluluk, alıcıya aittir.
Kendi sunucunuzda barındırdığınız web siteleri için teknik destek 1 aydır. Tüm sorularınız, Destek Merkezi üzerinden yanıtlanmaktadır. webtescil.net sunucularında barındırılan web siteleri için teknik destek 12 aydır. Teknik destek sistemi, takıldığınız soruların cevaplanması için kullanılır. Yeni özellik ekleme, yeni şablon oluşturma, veri girişi limitini aşan içerikler vb. ekstra işlemler ek ücrete tabidir ve iş başı ücretlendirme yapılmaktadır. webtescil.net güvenlik veya sistemsel açığına sebep olacak eklenti ve güncellemeleri yapmama hakkına sahiptir. Kullanıcı adı ve şifreye sahip olduktan sonra tüm sorumluluk, alıcıya aittir.
Site kurmak ve sitenin google'da çıkması farklı şeylerdir. Sitenin başlık açıklama ve anahtar kelime ayarlarını yapmazsanız siteniz google'da çıkmayabilir. Sadece bu değil, alan adınız google tarafından banlanmışsa, yada google botlarına "sitemi indexleme" derseniz siteniz google da çıkmayacaktır. Ayrıca rekabet olan herhangi bir anahtar kelimeyi sadece site başlığına ve açıklamasına yazıp "sitem google da çıkmıyor" demek bu işi hiç bilmediğinizi ve bir uzmandan, ajanstan bu konuda profesyonel destek almanız gerektiği gösterir. Web sitesi açarak google da çıkmak tabiki mümkün ancak, milyonlarca web sitesi arasında çıkmak için kesinlikle ekstra seo çalışması yapılmalıdır.

Tabiki. web tescil olarak yaptığımız yazılımlarımız Mobil cihaz uyumlu, mobil kullanım %70'lere geldiği günümüzde mobil uyumlu olmayan site zaten hiçbir işe yaramayacaktır. Mobil uyumlu olması sayesinde seoda da rakiplerinizden bir adım önce olmanızı sağlar. Mobilden gelen ziyaretçilerinize kolay bir kullanım sunar. Ayrıca şablonlarımızın yapısı mobil versiyona özel slaytlar veya içerikler oluşturabileceğiniz yapıdadır.

Hayır, whatsap veya telefon üzerinden destek verilmemektedir. Destek hizmeti sadece Destek Merkezi üzerinden online olarak verilmektedir.

Evet, dijital pazarlama uzmanı tarafından bireysel veya kurumsal olarak reklam danışmanlığı hizmeti veriyoruz..

Kredi kartınızla veya banka kartınızla online olarak yada havale eft ile ödeme yapabilirsiniz.Tüm kredi kartı ödemeleriniz İYZİCO ödeme aracısı üzerinden gerçekleşmektedir ve %100 güvenlidir. Süreçler online olduğu için elden nakit ödeme kabul edilmemektedir. Havale/EFT Ödemelerinde Zaman zaman .COM Alan adı Hediye Kampanyalarımız olmaktadır.

Evet, tüm Wordpress Tasarımlarda anlaşmalı kredi kartlarına 12 taksim imkanı bulunmaktadır.

Hayır, webtescil.net'de satılan şablonlarda ilk yıl sizden hosting ücreti alınmaz. Hosting tarafımızda olduğu zaman süreçler daha hızlı tamamlanacağı için böyle bir opsiyon sunmaktayız. Ertesi yıllarda hosting yenileme ücretini ödeyerek devam edilebilmektedir.

Evet, webtescil.net sunucularında barındırılan tüm sitelerin istenildiği durumlarda cpanel & hosting bilgileri paylaşıyoruz. Cpanel veya normal wordpress panel bilgisi verildikten sonra sitede oluşabilecek her türlü sorun ve yükümlülük alıcıya aittir. Bu konuda sorumluluk kabul edilmemektedir.