WordPress Yazılım Hizmeti

Profesyonel Özel WordPress Web Sitesi

Kişisel Blogunuz yada Firmanız için Eşsiz bir tasarıma mı? İhtiyaç duyuyor sunuz?

Web Tescil Özel tasarım Wordpress temaları ile aradığınız benzersiz görünüme kavuşun. İster kişisel projeleriniz ister kurumsal hedefleriniz için tamamen size özel bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Mobil cihazlarla uyumlu tasarımlar, SEO uyumlu kodlama, ihtiyaç odaklı geliştirme.

WordPress Mini

35

İlk yıl bizden Hediye!

Tasarımla Beraber Gelir
 • 1024 Mb SSD Web Alanı
 • 25 Gb Bant Denişliği(Aylık)
 • 1024 Mb Ram
 • %80 Cpu İşlemci İzni

WordPress Midi

95

Dilediğiniz zaman Midi pakete geçin!

Yükseltebilinir
 • 2048 Mb SSD Web Alanı
 • 150 Gb Bant Denişliği(Aylık)
 • 1024 Mb Ram
 • Faklı Class SEO IP Adresi
 • %80 Cpu İşlemci İzni

WordPress Pro

210/

Dilediğiniz zaman Pro pakete geçin!

Yükseltebilinir
 • 5048 Mb SSD Web Alanı
 • 300 Gb Bant Denişliği(Aylık)
 • 1024 Mb Ram
 • Faklı Class SEO IP Adresi
 • %80 Cpu İşlemci İzni

Wordpress Paketlerimiz İle Seo ve Dönüşüm Odaklı Wordpress Web Siteni Bugün Açın

WordPress Tasarım Hizmetleri

İhtiyacınıza göre size özel firmanızın kurumsal kimliğini en iyi şekilde gösteren wordpress tasarım yapıyoruz. Ya da bütçenize göre ve yahut zevkinize göre themeforest gibi tema satılan sitelerden beğendiğiniz tasarımı size uygun hale getirip beğendiğiniz örnek temanın tüm özelliklerini maksimum seviyede kullanmanıza yardımcı oluyoruz.

 

WordPress Yazılım Hizmetleri

WordPress salt sistemi ile hayalinizdeki projeyi yapmak biraz zor gelebilir. Bu durumda özel yazılımlar ile sitenizde ne yapmak istiyorsanız onu yapıyoruz. Bu bir firma rehberide olabilir, kurumsal sitede olabilir. Ne olursa olsun wordpress yazılım hizmetleri ile hayaliniz gerçek olsun.

 

WordPress Tema Düzenleme

Web tasarım/programlama ve İnternet reklamı alanların da eğitim almış; birçok firmaya ve bireylere bu alanlarda danışmanlık yapmaktayım. Birçok sektöre özel web projeleri geliştirdim. Sizin için wordpress temanızı html, css, js kodlarını düzenleyebiliriz.

 

WordPress Web Danışmanlığı

WordPress uzmanı olarak site kurulumu, tema özelleştirme ve özel tasarım veya hali hazırdaki WordPress siteniz ile ilgili tüm sorunlarınız ve ihtiyaçlarınıza yönelik uzman desteği alın. Sorunsuz, hızlı, güvenli ve profesyonel destek için bana özel mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz.

 

Hız Optimizasyonları

WordPress çekirdek fonksiyonları, tema kaynaklı ekstra fonksiyonlar ve eklentiler sitenizin açılma hızını düşürebilir. Bu durum ise her açıdan olumsuz sonuçlar doğurur. WordPress hızlandırma için iyileştirme çalışmalarım ile hız sorunlarınızı ortadan kaldırabiliriz.

 

Güvenlik Optimizasyonları

Açık kaynak kodlu olması nedeniyle uluslararası geliştiriciler tarafından da sürekli desteklenen WordPress CMS’nin yüksek kullanım oranı, kötü niyetliler tarafından hedef haline gelmesine sebep olmaktadır. WordPress sitenizin en üst düzeyde güvenlik yapılandırmalarıyla korunmasını sağlıyoruz.

 

WordPress Hizmeti WordPress İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz

Mobil ve SEO uyumlu Kurumsal, Blog ve E-Ticaret siteleri tasarlıyoruz.

Mükemmel Seo Uyumlu

Seo uyumu tartışılmaz, kanıtlanmış harika wordpress altyapılı şablonlar.

Profesyonel İçerik Hizmeti

Profesyonelce hazırlanan slaytlar, bannerlar. Uzmanlarca girilen içerikler.

Kendi Sunucunda Kullanabilme

Dilersen kendi hostinginde, ömür boyu kullanabilme imkanı

Dönüşüm Odaklı Tasarımlar

Dijital pazarlama odaklı hazırlanmış, dönüşümü yüksek tasarımlar.

Sizde Profesyonel WordPress Web Site Sahibi Olun.

Wordpress içerik yönetim sistemini destekliyor ve Wordpress alt yapısını kullanarak projeler geliştiriyoruz.

WordPress Blog/Kişisel Tasarım

Seçilebilir Blog/Kişisel Tema Tasarımı

Özel AnaSayfa Sayfa Tasarımı

Portföy Sayfa Tasarımı

Kolay Reklam Yerleşimi

%100 Tüm Cihazlarla Uyumlu

5 Adet & İç Web Sayfası Tasarımı

Blog Kategori ve içerik Ayarları

Wordpress Temel SEO Optimize

Wordpress Rocket Eklentisi

Wordpress Güvenlik Ayarları

1 Revize Hakkı**

Ortalama 4 Günde Teslim

WordPress Özel Tema Kurulumu

WordPress Kurumsal Tasarım

Seçilebilir Kurumsal Tema Tasarımı

Özel AnaSayfa Sayfa Yapısı

Hakkımızda Sayfa Tasarımı

Foto -Video Galeri Sayfa Tasarımı

Ürünler & Hizmetler Sayfa Tasarımı

5-10 Adet & İç Web Sayfaları Tasarımı

%100 Tüm Cihazlarla Uyumlu

2 Revize Hakkı**

Ortalama 15 Günde Teslim

WordPress Özel Tema Kurulumu

Wordpress Temel SEO Optimize

Wordpress Rocket Eklentisi

Wordpress Güvenlik Ayarları

Özel Bulut Sunucu Teklifi

WordPress Konsept Tasarım

Seçilebilir Konsept Tema Tasarımı

Dilediğiniz Kadar İç Sayfa Tasarımı

Tamamen Taleplerinize Göre Tasarım

%100 Tüm Cihazlarla Uyumlu

Ürünler & Hizmetler Sayfa Tasarımı

Ortalama 15 Günde Teslim

%100 Tüm Cihazlarla Uyumlu

3 Revize Hakkı*

WordPress Özel Tema Kurulumu

Wordpress Gelişmiş SEO Ayarları

Wordpress Rocket Eklentisi

Wordpress Güvenlik Ayarları

Özel Bulut Sunucu Teklifi

WordPress Özel Tasarım

Size Özel Web Tasarım

Dilediğiniz Kadar İç Sayfa Tasarımı

Tamamen Taleplerinize Göre Tasarım

%100 Tüm Cihazlarla Uyumlu

Ürünler & Hizmetler Sayfa Tasarımı

Ortalama 25 Günde Teslim

%100 Tüm Cihazlarla Uyumlu

7 Revize Hakkı*

WordPress Özel Tema Kurulumu

Wordpress Gelişmiş SEO Ayarları

Wordpress Rocket Eklentisi

Wordpress Güvenlik Ayarları

Özel Bulut Sunucu Teklifi

WordPress Web Tasarım Sıkça Sorulan Sorular


Yardımına bilinçli bir karar, bu sayfada listelenen ürün ve hizmetlerimizle ilgili en sık sorulan soruların bir listesini derledik olun. Sorunuzun cevabını bulmak veya bu

konuda daha fazla bilgi istiyorsanız, herhangi bir zamanda bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin ve olamazsa size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Karar Veremediniz mi? Bize Yazın
Malesef Standart Özellikler dışında içerik girmiyoruz özel içerik giriş hizmet almanız gerekmekte. Uygun Fiyata İçerik giriş ve Seo Paketlerini incelemeniz gerekmekte.
İnternet üzerinde yer alan her dört sitenin bir tanesinin wordpress altyapısı kullanılıyor olması elbette tesadüf değil. Farklı ülke ve coğrafyalarda, Wordpress'i geliştiren yazılımcıların, tema geliştiricilerinin olması worpdressin bu kadar çok kullanılmasındaki en büyük etkendir. İçerik yönetim sisteminin, google arama sonuçlarıyla uyumlu halde çalışması seo, yani arama motoru optimizasyonu denince akla ilk wordpressin gelmesini sağladı. Şundan emin olun ki seo kelimesini duyan-bilen herkes, "wordpress" kelimesini de mutlaka duymuştur. Ülkemizde son yıllarda daha fazla kullanılmakta olan wordpress altyapısı, yurtdışında, özellikle Amerika'da dünyaca ünlü sanatçılar, sporcular, dev markalarca kullanılmakta. Yeryüzündeki en hızlı adam Hüseyin Bolt, Walt Disney, Adobe, Snoop Dogg, Sony, Microsoft, Katy Perry, Toyota  wordpress altyapısını kullananlardan sadece birkaçı...
Açık kaynak kodlu, geliştirilebilir bir altyapı olan wordpress tabiki ücretsiz. WordPress Resmi adresinden siz de wordpress içerik yönetim sisteminin ücretsiz versiyonunu indirebilir, kullanabilirsiniz. Şuan bizim satışa sunduğumuz web tescil temaların tümü ücretli olup, dönüşüm odaklı optimize edilmiş, mobil için özelleştirilmiş şablonlardır. Eğer sizin de wordpress ile harika web siteler oluşturacak teknik bilginiz, profesyonel slayt ve bannerlar üretebilen tasarımcılarınız, reklam dönüşümleri en iyi şekilde optimize edebilecek dijital pazarlama uzmanlarınız varsa bunların tümünü kendiniz de yapabilirsiniz. 
Elbette, wordpress altyapılı hazırlanan şablonlarımızı kendi sunucunuzda barındırabilirsiniz. web tescil sunucularımızda barındırdığımız web siteleri için tüm güvenlik hizmetleri web tescil tarafımızca sağlanır. Kullanıcı kaynaklı sorunlarda, soruna bağlı olarak destek hizmeti ücretli veya ücretsiz olabilir. Kendi sunucunuzda barındırdığınızda destek hizmeti ücretli olarak verilir ve site ile ilgili tüm güvenlik, sorumluluk size aittir. Kısacası wordpress hazır site şablonunu siz barındırıyorsanız tüm sorumluluk sizde olacaktır.
Evet yönetim paneli üzerinden içerik olarak güncelleme yapabilirsiniz. Wordpresse ne kadar hakim olduğunuz, yönetim konusunda da ne kadar rahat olacağınızı gösterir. Şablonlar ve sistem oturtulduktan sonra web sitenizde blog yazmak dışında güncelleme ihtiyacı duymayacaksınız.
WordPress Web Site Tasarımınızı Belirli revize hakkı sunulmuştur.Düzeltmek, yenilemek anlamlarındaki revize etmek sözünde kullanılır.
Kendi sunucunuzda barındırdığınız web siteleri için teknik destek 1 aydır. Tüm sorularınız, Destek Merkezi üzerinden yanıtlanmaktadır. webtescil.net sunucularında barındırılan web siteleri için teknik destek 12 aydır. Teknik destek sistemi, takıldığınız soruların cevaplanması için kullanılır. Yeni özellik ekleme, yeni şablon oluşturma, veri girişi limitini aşan içerikler vb. ekstra işlemler ek ücrete tabidir ve iş başı ücretlendirme yapılmaktadır. webtescil.net güvenlik veya sistemsel açığına sebep olacak eklenti ve güncellemeleri yapmama hakkına sahiptir. Kullanıcı adı ve şifreye sahip olduktan sonra tüm sorumluluk, alıcıya aittir.
Site kurmak ve sitenin google'da çıkması farklı şeylerdir. Sitenin başlık açıklama ve anahtar kelime ayarlarını yapmazsanız siteniz google'da çıkmayabilir. Sadece bu değil, alan adınız google tarafından banlanmışsa, yada google botlarına "sitemi indexleme" derseniz siteniz google da çıkmayacaktır. Ayrıca rekabet olan herhangi bir anahtar kelimeyi sadece site başlığına ve açıklamasına yazıp "sitem google da çıkmıyor" demek bu işi hiç bilmediğinizi ve bir uzmandan, ajanstan bu konuda profesyonel destek almanız gerektiği gösterir. Web sitesi açarak google da çıkmak tabiki mümkün ancak, milyonlarca web sitesi arasında çıkmak için kesinlikle ekstra seo çalışması yapılmalıdır.

Tabiki. web tescil olarak yaptığımız yazılımlarımız Mobil cihaz uyumlu, mobil kullanım %70'lere geldiği günümüzde mobil uyumlu olmayan site zaten hiçbir işe yaramayacaktır. Mobil uyumlu olması sayesinde seoda da rakiplerinizden bir adım önce olmanızı sağlar. Mobilden gelen ziyaretçilerinize kolay bir kullanım sunar. Ayrıca şablonlarımızın yapısı mobil versiyona özel slaytlar veya içerikler oluşturabileceğiniz yapıdadır.

Hayır, whatsap veya telefon üzerinden destek verilmemektedir. Destek hizmeti sadece Destek Merkezi üzerinden online olarak verilmektedir.

Evet, dijital pazarlama uzmanı tarafından bireysel veya kurumsal olarak reklam danışmanlığı hizmeti veriyoruz..

Kredi kartınızla veya banka kartınızla online olarak yada havale eft ile ödeme yapabilirsiniz.Tüm kredi kartı ödemeleriniz İYZİCO ödeme aracısı üzerinden gerçekleşmektedir ve %100 güvenlidir. Süreçler online olduğu için elden nakit ödeme kabul edilmemektedir. Havale/EFT Ödemelerinde Zaman zaman .COM Alan adı Hediye Kampanyalarımız olmaktadır.

Evet, tüm Wordpress Tasarımlarda anlaşmalı kredi kartlarına 12 taksim imkanı bulunmaktadır.

Hayır, webtescil.net'de satılan şablonlarda ilk yıl sizden hosting ücreti alınmaz. Hosting tarafımızda olduğu zaman süreçler daha hızlı tamamlanacağı için böyle bir opsiyon sunmaktayız. Ertesi yıllarda hosting yenileme ücretini ödeyerek devam edilebilmektedir.

Evet, webtescil.net sunucularında barındırılan tüm sitelerin istenildiği durumlarda cpanel & hosting bilgileri paylaşıyoruz. Cpanel veya normal wordpress panel bilgisi verildikten sonra sitede oluşabilecek her türlü sorun ve yükümlülük alıcıya aittir. Bu konuda sorumluluk kabul edilmemektedir.